سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی فروش مکمل های بدن سازی مجاز نکس وان موزیک - دانلود موزیک جدید اپلود سنتر عکس و فایل رایگان فراز هاستینگ|بهترین خدمات هاستینگ هاست وبلاگدهی حرفه ای
بستن تبلیغات [X]
rayap
loading...

rayap

alipour بازدید : 0 سه شنبه 1 آبان 1397 زمان : 11:25
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

درصورتی که از دیر باز استفاده کننده ویندوز بوده اید، با گذشت برهه زمانی های مختلف و نشر نسخه های متعدد ویندوز تا به حالا مطمئنا توانسته اید بفهمید که ورژن های گوناگون ویندوز تغییر تحول کرده تا جایی که گویش ویندوز ۱۰ چه بسا سخت تر هم گردیده هست . برای نمونه منزه کردن پس موضوع های پیشین در ویندوز ۱۰ هم به یک معضل تبدیل گردیده میباشد .

ویندوز ۱۰ بدین صورت می‌باشد که هنگامی شما بخواهید، پس موضوع جدیدی برای سیستم خود انتخاب کنید، ۵ عکس قبلی که از دورنما استعمال کرده اید سناریو داده می شود که این شرایط چندان خوشایند نیست . ولی به طور ساده و با امداد یک راست کلیک و دلیت کردن قابلیت منزه کردن پس قضیه های قبلی در ویندوز ۱۰ وجود ندارد .

رویه
حل منزه کردن پس مسئله های قبل در ویندوز ۱۰ چیست تبلیغات
اپتیموم
او اینفلوئنسر مارکتینگ تبلیغات اینستاگرام زمانی که ویندوز به طور قانونی اجازه تمیز کردن پس قضیه های گذشته در ویندوز ۱۰ به شما نمی دهد لاجرم می بایست یه خرده ریسک کرد و وارد پیکربندی رجیستری شد و این تغییرات را در آن جا اعمال کرد .

در این مقاله ما با دو روش به شما یاد می دهیم تا برنده به تمیز کردن پس قضیه های قبلی در ویندوز ۱۰ بشوید .
این شیوه ها به صورت:
پاک
کردن پس قضیه های قبل در ویندوز ۱۰ با بازنویسی دستی رجیستری دانلود
ابزار رجیستری خودکار پاک کردن پس موضوع های گذشته در ویندوز ۱۰ حال
برویم سراغ راه و روش این کار


راه
به کارگیری از رجیستری برای منزه کردن پس زمینه های پیشین در ویندوز ۱۰ فرض نمایید که به طور اتفاقی، یک عکس گزینش کرده اید تا برای پس زمینه آن را فعال کنید، و آن‌گاه از این کار، پشیمان شده اید . با جایگزینی یک عکس در پس مسئله ویندوز ۱۰ مطمئنا آن تصویر اشتباهی حذف نخواهد شد و در بخشی که مربوط به تصاویر قبلی پس قضیه میباشد باقی خواهد ماند .

برای پاک کردن آن یا بایستی ۵ تصویر دیگر فعال نمایید تا تصاویری جایگزین ان شوند و یا این که باید به طور بدون نقص از طرز رجیستری نسبت به منزه کردن پس مسئله های پیشین در ویندوز ۱۰ مبادرت نمایید .

برای این عمل از رجیستری به کار گیری می کنیم که منتخب اصلی و ریسک پذیر در ویندوز است . در این بخش در صورتیکه چیزی به خطا جابجا شود می تواند سیستم شما را تماما به نیز بریزد پس در این باره توجه اضطراری را داشته باشید .

پس اکنون با نیز وارد رجیستری می شویم .

برای ورود به رجیستری، ضروری هست که ابتدا وارد استارت منو گردید و “regedit .” را بنویسید و سرچ فرمائید . در فیض های حاصل این جستجو می بایست با چهره ای شبیه عکس پایین مواجه شوید .


پاک کردن پس موضوع های گذشته در ویندوز 10 استفاده از امکان کاوش و تالیف عبارت “regedit .”
برای وارد شدن به وضعیت رجیستری در ویندوز ۱۰٫ به محل فلش قرمز بالا نگاه کنید! دقیقا بایستی روی همین مورد کلیک فرمایید تا وارد رجیستری شوید تا بتوانید مقدمات پاک کردن پس قضیه های قبل در ویندوز ۱۰ را دنبال نمائید .

سپس
از این که وارد فضای رجیستری شدید، از پانل سمت چپ، به مسیر تحت بروید یا این که این که، آدرس تحت را در بالای رجیستری سرچ نمائید تا مستقیما به مقصد زمینه نظر ما سوق دهی شوید:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Wallpapers
موقعیت
این مسیر را در عکس ذیل مشاهده می کنید:

پاک کردن پس موضوع های قبل در ویندوز 10 مسیر بالا دقیقا حاصل جستجوی مسیر HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Wallpapers می باشد .
به فریم قرمز‌رنگ رنگ اعتنا کنید، دقیقا باید به این مسیر برسید .

وقتی به این مسیر رسیدید، ضروری هست که فایل Wallpapers را گشوده فرمایید . در این فولدر می توانید زیرشاخه های اکثری را مشاهده نمایید که در سمت راست سناریو می دهد .

در این برگه ذیل شاخه هایی وجود داراست که اولِ اسم آن ها با عبارت BackgroundHistoryPath آغاز می شود . شما می توانید این عبارت را سرچ فرمایید تا به این تصاویر دسترسی پیدا فرمایید .

این تصاویر با شماره های ۰ تا ۴ شماره گذاری شده اند .


تمیز کردن پس قضیه های قبل در ویندوز 10 آنچه در این تصویر می بینید پس مسئله های قبل می‌باشد که برای ویندوز ۱۰ ست کرده ایم . این تصاویر با عبارت BackgroundHistoryPath شروع می شوند و با اعداد ۰ تا ۴ معلوم می شوند .
این عبارت ها را می توانید جستجو کرده و یک عدد یک عدد آن ها را آزمایش فرمایید و سپس موضوع نظر خویش را پاک فرمائید یا این که این که هر ۵ تا عکس را پاک کنید .

برای
تمیز کردن پس قضیه های پیشین در ویندوز ۱۰ که اکنون در تصویر بالا آن ها را مشاهده می نمائید و راه پیدا کردن آن ها را یاد گرفتید، کافی می‌باشد آن ها را انتخاب فرمائید و راست کلیک فرمائید و آیتم delete را انتخاب کنید:

تمیز کردن پس مسئله های گذشته در ویندوز 10 در این نصیب روی مورد دلیت کلیک کنید تا تصاویر منزه شوند .
هر دوران که شما این آیتم ها را حذف کنید، ویندوز سرعت بالا این قیمت ها را گشوده سازی می نماید .بعد از انجام تغییرات بالا واجب است که از محیط Registry Editor خارج گردید و در صورتی که بخش تنظیمات در ویندوز ۱۰ برای پس زمینه نیز باز است، آن را ببندید و اذن دهید پیکربندی اعمال شوند .

احتمالا با تست کردن دوباره متوجه شوید که هنوز این ویژگی ها به درستی اعمال نشده اند و پس زمینه های قبل سرجای خودشان می باشند . در چنین صورتی لازم است که مجددا از اکانت خویش بیرون شده و دوباره وارد شوید و تغییرات را اعمال نمایید .

گاهی با ریست کردن اکسپلورر ویندوز نیز می توانید تغییرات را مشاهده فرمائید . به هر اکنون یه خرده بایستی طاقت نمایید و حالت را رفرش فرمائید .

پاک کردن پس مسئله های قبل در ویندوز 10
راه
دوم: دانلود ابزار تمیز کردن پس موضوع های قبلی در ویندوز ۱۰ همانگونه که پیش از این گفتیم به کارگیری کردن از رجیستری یه خرده ریسک پذیر میباشد البته اگر نگران این هستید که اشتباهی هنگام تنظیمات فیس دهد، می توانید این ابزار را دانلود کنید و با یک کلیک، کاری را که می خواهید روی ویندوز خویش اعمال نمائید .

برای دانلود کلیک فرمایید .

این ابزار، با یک کلیک قدرتمند خواهد بود پس مسئله هایی که به طور قانونی با عنوان های BackgroundHistoryPath0-4 ایجاد می شوند را حذف کند .

برای استعمال از برنامه، بایستی آن را دانلود فرمائید و آن‌گاه از استخراج محتویات آن، که به فیس یک فایل است، با کلیک بر آن جواز مربوطه را صادر کرده و عملیات را تایید نمایید . این جواز و تاییدیه برای این می باشد که بگویید اطمینان دارید که می خواهید رجیستری تان را دست کاری نمائید .

بدین فیس به امداد یک فایل کوچک که از پیش ساخته شده و دستور دهی شده شما می توانید بدون نگرانی از رخ دادن نادرست در رجیستری، در این بخش از ویندوز خود تغییراتی را اعمال کنید .


alipour بازدید : 1 دوشنبه 30 مهر 1397 زمان : 11:46
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر
افزایش روز افزون به کارگیری از تلفن یار هوشمند و کاربرد های مختلفی که در زندگی هر یک از ما ایفا می نماید سبب گردیده اهمیت آن در معاش ما به شکل انکار ناپذیری ارتقا یابد . به طوری که انجام بسیاری از شغل های روزانه سوای امداد به چنگ آوردن از انواع اپلیکیشن تلفن همراه طاقت فرسا و حتی غیر ممکن به حیث می رسد . اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان یکی از انواع این اپلیکیشن هاست که روز به روز پروسه رشد و تکامل را می پیماید و پباده سازی اپ گوشی با کمک این خدمت به سرعت رو به ارتقا میباشد . با مطالعه این مقاله می توانید تشخیص دهید نرم افزار خدماتی مبتنی بر مکان می تواند به رونق کسب وکار شما سبب ساز شود یا نیکی .

نرم افزار
خدماتی مبتنی بر مکان چیست؟ تجهیزات اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان زیاد متنوع میباشد و به کاربران خود امداد های بسیاری می کند به نحوی که اکثر زمان ها یوزرها اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان را بر نرم افزار های سنتی ترجیح می دهند .

سناریو درلحظه نقشه، کاهش هزینه ها، سهولت کاربرد، کیفیت بالا، توانایی پرداخت آنلاین تنها بخشی از مزایای اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان میباشد .

هر کسب و کاری که خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد و می تواند خدمات خویش را بر مبنای مکان ارائه دهد می تواند از نرم افزار خدماتی مبتنی بر مکان به کارگیری کرده و به سهولت بهره برداری مشتری کمک نماید .

معروفترین این خدمات سرویس ماشین کرایه ای آنلاین میباشد اما خدماتی نظیر تحویل غذا، خشکشویی درب منزل، انواع سرویس ها پزشکی ، پیک موتوری، مغازه های آنلاین ارائه دهنده کالا و خدمات نیز می توانند از اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان یاری بگیرند .

گونه های
اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان درحال
حاضر اکثر زمان ها موبایل های تلفن یار مجهز به GPS می باشند که از آن ها جهت پباده سازی اپ تلفن همراه به راه های مختلف به کارگیری می شود بعضا از نرم افزار های خدماتی مبتنی بر GPS عبارت اند از:
نرم افزار
بازی مبتنی بر مکان
اپلیکیشن
بازی مبتنی بر مکان بارز ترین این بازی ها Pokemon است که در ایران هم برای بخش اعظمی از اشخاص شناخته شده میباشد . دراین بازی کاربر بازی نمی نماید بلکه خویش منتخب از بازی است و این جادویی می‌باشد که در کنار صدا، تصویر و جلوه های بصری از مهمترین یاور کمکی یا این که همان GPS مدد می گیرد .

Pokemon با امداد مکان یاب شرایط شما را مشخص و معلوم کرده و درمحل های معلوم به شما اطلاع رسانی می کند که Pokemon کجاست و شما باید آن را تصاحب نمایید . این بازی طرفداران بی شماری را درسراسر دنیا مشغول کرده و هر روز بر هواداران آن افزوده می شود .

نرم افزار
خدماتی مکان یاب
نرم افزار
خدماتی مکان یاب شما در هرکجای دنیا که باشید می توانید با کمک این نرم افزار ها حالت مکانی خود را بیابید و با معین کردن مقصد از راهنمایی اپلیکیشن برای مکان یابی مطلوب منفعت ببرید .

پیاده یا این که سواره هر نقطه که میباشید می توانید نزدیک ترین شعبه بانک، دکان مورده عشق و علاقه ، باشگاه ورزشی و هرآنچه به آن احتیاج دارید را در کمترین زمان بیابید .

نرم افزار
های رد یاب یافتن ابزار، وسایل، فرزندان کوچک و یا سالمندان بیمار با یاری اپلیکیشن خدماتی مبتنی GPS فراوان راهگشا خواهد بود .

در صورتیکه شما در مورد هرمورد از این نرم افزار خدماتی مبتنی بر مکان ایده ای مطلوب داشته باشید با کمک یک گروه طراحی اپ تلفن همراه که در فعالیت خویش فن ای باشند و یک برنامه عالی بازاریابی می توانید یک استارت آپ برنده را اندازی فرمایید .

ابزار
مسئله نیاز برای منش اندازی اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان جهت
راه و روش اندازی اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان می بایست سه مرحله طی شود این فرایند عبارت اند از:
۱ .طراحی
اپ موبایل
۲ .تست
نرم افزار و اجرای آزمایشی پروژه
۳ .بازاریابی
و معرفی اپلیکیشن
حقیقت این میباشد که با وجود موفقیت های برخی از نرم افزار خدماتی مبتنی بر مکان در سرزمین بخش اعظمی تصور می کنند ورود به این عرصه آسوده بوده و به شرکت های مختلف جهت روش اندازی سیستم منحصر خود مراجعه می کنند . ولی حقیقت این میباشد که این پروسه بدون برنامه ریزی دقیق و درایت دقیق از بازار به باخت سبب خواهد شد .

پباده سازی اپ گوشی یک مراحل بسیار تخصصی هست که به عوامل متفاوت بستگی داشته و به یک مجموعه حرفه ای نیاز دارااست . درصورتی که شما گروه متخصصی در اختیار داشته باشید و با کارایی همیشگی در پی رویکرد اندازی نرم افزار خود باشید فقط چکیده از مسیر یا به عبارت دیگر یک سوم رویه را رفته اید .

بازاریابی و تبلیغات به یاور چک ظریف بازار و نیاز مشتری قدم های دیگری است که کلیه مستضعف تخصص و سرمایه مطلوب میباشد .

فرمانروا
کلید موفقیت نرم افزار خدماتی مبتنی بر مکان برای موفقیت یک نرم افزار تلفن همراه عوامل متعددی دخیل می باشند از تیم حرفه ای و کارشناس گرفته تا ایده بکر و قابل اجرا ولی یک پاد شاه کلید نیز می‌باشد که در کنار سایر موضوعات از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است و آن چیزی نمی باشد جز تقاضا یا نیاز بازار . طراحی نرم افزار موبایل بایستی بر مبنای یک تقاضا یا نیاز بازار صورت بگیرد . بدین ترتیب درصورتی که می خواهید اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان رویکرد اندازی فرمایید هیچ وقت فراموش نکنید که این نرم افزار بایستی یک نیاز از مشتریان شما را برطرف نماید و آن ها با به کارگیری از آن بتوانند یک نیاز جواب نیافته خود را مرتفع سازند .
alipour بازدید : 1 يکشنبه 29 مهر 1397 زمان : 12:36
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

چطور

توضیح مناسبی برای نرم افزار بنویسیم؟ همان طور که تا قبل از این در این مطلب توضیح داده ایم یکی از نکات مهمی که برای(App Store Optimization)ASO نرم افزار باید در حیث بگیریم تالیف توضیح(description) مناسب برای اپلیکیشن هست .

با یک توضیح مطلوب می توانید کاربرانی بیشترا را جذب فرمائید و تعداد دانلودهای نرم افزار را بالا ببرید .

در این مطلب نکاتی که در نوشتن یک توضیح مطلوب برای اپلیکیشن موءثر می‌باشند را معرفی و توضیح می دهیم .

شما احتمالا بازه متعددی را برای بسط اپلیکیشن صرف کزده اید البته تنها این دارای اهمیت نیست، شما باید برای ارائه اپلیکیشن و جذب کاربران نیز وقت بگذارید .

روزمره نرم افزار های مضاعف متعددی در مارکت ها قرار داده می شوند .

یک

توضیح جذاب می تواند به کاربران امداد کند تصمیم بگیرند اپلیکیشن شما را دانلود کنند یا نکنند! اپلیکیشن

تان را با یک کاغذ براق و ربان قرمز رنگ کادوپیچ کنید! تصور فرمایید می خواهید برای دوستتان هدیه ببرید . ممکن میباشد هدیه شما ارزشمندتر و گران ارزش خیس از بقیه باشد اما هنگامی به شکل نادرستی ارائه شود از قیمت آن کاسته می شود .

در پیش‌رو در‌صورتی‌که کادو خویش را زیبا کادو پیچ کنید، از صفحه براق و روبان استفاده فرمائید تاثیر خیلی بیشتری بر روی مخاطبتان می گذارید .

این زمینه در مورد نرم افزار هم صحت می کند، نحوه ارائه خیلی اهمیت داراست .

از نکات تحت جهت ارائه هر چه خوبتر نرم افزار استفاده کنید .

۱- در موضوع اپلیکیشن خود تاءمل نمائید .

مورد

و هدف نرم افزار شما چیست؟ ممکن است شما مولف بالفطره نیستید، مستقیما سراغ تالیف نروید، یه خرده تامل کنید .

اولی کاری که بایستی بکنید این می باشد که وقت بگذارید و عمده و بخش اعظم با نرم افزار تان کار فرمایید .

شما می بایست به هر چه که یک کارر می بایست بداند تفکر فرمائید .

هم اکنون می توانید یک کاغد و مداد بردارید و این سوال ها را یادداشت نمائید .

1x1 .trans

- چطور توضیح قابل قبولی برای نرم افزار بنویسیم؟ -اپلیکیشن

شما چه عمل می کند؟ -اپلیکیشن

شما چه مشکلی حل می کند؟ -چه

چیزی در زمینه نرم افزار شما اختصاصی به فرد است؟ -چرا

کسی باید اپلیکیشن شما را در فی مابین نرم افزار های شبیه تعیین کند؟ هم اکنون پاسخ سوال های را یادداشت فرمایید .

جواب به این سوالهای به شما کمک می کند که با ذهنیت مطلوب و درستی آغاز به تالیف نمایید تا بتوانید یک توضیح خوب و مناسب برای نرم افزار خود اماده نمایید .

-سعی نمائید خود را به جای مشتری بگذارید تا خوب تر بتوانید احساسات و نیازهای مشتریان را فهم نمایید .

چه

چیزی حیث شما را جلب کرده؟ چرا

یک اپلیکیشن را بخش اعظم از اپلیکیشن های دیگر دانلود می کنید؟ عملکرد نمائید نکات اساسی را یادداشت فرمائید و کلیدی ترین چیزها را به رخ لیست در آورید .

۲-

به کارگیری از کلمه ها با اهمیت رقابتی -برآورد

بازار رقابتی دوست داستنی ترین نرم افزار های مارکت را پیدا کنید و آنان را تجزیه و نظارت فرمائید . همچنین نرم افزار رقبا را پیدا نمائید و سعی کنید محتوای شما متمایز با رقبا باشد .

توضیحات برنامه شما بایستی با تجربه ای که از عمل با برنامه به دست آرده اید تماما مطابقت و همخوانی داشته باشد .

از

خویش بپرسید چطور با هم مطابقت و همخوانی دارند؟ این تمرین می تواند به شما امداد کند توضیحات مطلوب خیس و بهتری ارائه فرمایید .

1x1 .trans

- چطور توضیح قابل قبولی برای نرم افزار بنویسیم؟ -تاثیر

بر جستجو یک محتوای عالی علاوه بر این که بایستی به دانلود هر چه بخش اعظم نرم افزار شما کمک نماید باید بر جستجو هم تاثیر بگذارد .

شما می بایست همت فرمایید از محتوایی به کارگیری کنید که در لیست جستجو پرسرعت تر و خوبتر پیدا شوید .

البته این به این معنی نمی‌باشد که از لغات غیر معمول برای بالا داخل شدن در کاوش استعمال نمایید بلکه بایستی هنگام نوشتن این موضوع را هم در حیث داشته باشید .

به لهجه معمولی شما بایستی از کلمه ها و عباراتی استفاده نمائید که در ممکن می‌باشد افراد در جستجو برای پیدا کردن اپلیکیشن استفاده نمایند .

1x1 .trans

- چطور توضیح مناسبی برای نرم افزار بنویسیم؟ زمانی که کلماتی را در گوگل پلی می نویسید پیشنهاداتی را مشاهده می نمایید که در واقع دوستداشتنی ترین لغات جستجو بوده اند، از این لغت ها می توانید استعمال کنید .

همچنین از طرز Google Trends یا Planner Keyword Adwords Google می توانید در این مسئله تحقیقاتی انجام دهید .

۳-حال استارت به نوشتن کنید .

زمانی

کسی برای حواندن مقاله شما مقطع می گذارد مجال خیر می‌باشد که شما به آن‌ها بگویید چرا باید نرم افزار شما را دانلود کنند؟ شما می بایست پرسرعت راز اصل مطلب بروید .

نظیر ارائه آسانسوری بایستی بتوانید مختصر و مفید کاربر را متقاعد به دانلود نرم افزار نمایید .

در بعضی مورد ها استفاده کننده فقط می تواند یکی دو جمله از توضیحات را ببیند و برای مشاهده بایستی روی آیتم بیشتر بزند تا بتواند کل مطلب را مشاهده نماید به این ترتیب این گزاره های اول زیاد پر اهمیت خیس میباشند .

در واقع مارکت ها شامل دو قسمت توضیحات می باشند .

یک عدد توضیحات مختصر و یکی توضیحات کامل که اولین مضاعف حیاتی تر می‌باشد .

-در توضیحات مختصر اپ استور شما صرفا مجاز به به کارگیری از ۲۵۵ کاراکتر برای نوشتن توضیحات هستید .

-در توصیحات مختصر گوگل پلی مجاز به به کارگیری از ۸۰ کاراکتر می باشید .

-هم اپ استور و هم گوگل پلی برای توضیحات کامل ۴۰۰۰ کاراکتر را در لحاظ گرفته اند .

او‌لین یا این که دومی گزاره دارای اهمیت ترین چیزی است که شما می نویسید .

همینطور تیتر اپلیکیشن و اسکرین شات ها ینز زیاد مهم می باشند ، مخلوط این مورد ها به کاربر کمک می نماید تصمیم بگیرد از اپلیکیشن شما به کار گیری نماید یا نکند .

نکات

تحت را در حیث داشته باشید: از لغات و جملا‌ت ساده به کار گیری نمائید .

از اصطلاحات جنجالی و جمله‌ها ابهام برانگیز به کار گیری نکنید .

از عبارات اضافی استفاده نکنید .

سعی نمایید مطلب شما دربردارنده لغت ها تکراری و اضافی نباشد .

طراحی سایت در مشهد

سریع

بروید راز اصل مطلب! همینطور به این سوالهای جواب دهید .

-انتظار

مشتریان چیست؟ -مشتریان

چه چیزی از دانلود کردن نرم افزار خاطره می گیرند یا تجربه می کنند؟ -اطمینان حاصل فرمائید که ارزشی که اپلیکیشن شما تولید می نماید به طور کامل آشکار ارائه شود .

متن نوشته گردیده باید خوانا باشد . نکات گرامری و دیکته لغات را آنالیز نمایید .

برای تست ترتیب جمله‌ها را تغییر تحول دهید، جور جمله بندی ها را عوض فرمائید و ببینید در چه حالتی خوب تر و تاثیر گذار تر هست .

با صدای بلند از روی نوشته بخوانید . این یک تمرین عالی برای پیدا کردن اشتباهات می‌باشد .

اغراق نکنید . اغراق باعث می شود انتظارات غیر حقیقی و واقعی گزینش نمائید و نهایتا بازخورد منفی دریافت نمائید .

در مورد اپلیکیشن خویش صداقت داشته باشید .

برای مثال در صورتیکه اپلیکیشن برای استفاده نیاز به خرید اشتراک دارد، در توضیحات خویش ذکر فرمائید و ننویسید به طور کامل رایگان است! برای توضیحات نیازی نمی باشد به طبع از ۴۰۰۰ کاراکتر به کار گیری شود . شما می توانید نوشته را در دو سه خط خلاصه نمایید .

در قضیه نحوه نوشتن نوشته تاءمل فرمائید .

هیچ کس دوست ندارد با کلی نوشته پشت راز نیز و درهم روبرو شود .

از مسافت در نوشته استفاده نمائید و گزاره های کوتاه گزینش فرمائید و فی مابین گزاره ها فواصل مناسب قرار درخصوص هید .

از عنا وین و ذیل عنوان ها به کار گیری نمائید .

اساسی ترین نکات را به رخ لیست بنویسید .

نکات را خیلی طولانی نکنید . نوشتن ۵ نکته کافی هست .

نکات را به ترتیب اهمیت و حق تقدم در لیست بیاورید .

هر نکته را با کلمات متنوع آغاز فرمایید . از لغت ها تکراری استفاده نکنید .

در شرای نکات شما زیاد هستند آن ها را به دولیست جداازهم تقسیم نمائید .

در نقطه پایان توضیحات ممکن میباشد حتمی باشد پیوند مرجعی را جهت پشتیبانی و رابطه با بسط دهنده قرار دهید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

-توضیحات را مستقر سازی فرمایید .

کارایی نمایید توضیحات را ساکن سازی نمایید و از گویش مخاطبان خویش برای نوشتن توضیحات استعمال نمایید .

1x1 .trans

- چطور توضیح قابل قبولی برای نرم افزار بنویسیم؟ به طور مثال در شرای بخش اعظم یوزرها شما پارسی زبان هستند از زبان فارسی برای نوشتن توضیحات به کارگیری فرمایید .

-توضیحات را به روز نگه دارید .

برای هر به روز رسانی و تغییرات نو متن نیز می بایست به روز رسانی شود .

همینطور در آتی بر اساس بازخوردهایی مشتریان ممکن است نیاز پیدا فرمائید نوشته را تغییر تحول دهید .

اگر در قسمت ایده ها یوزرها سوالهای مشابهی داشتند نیاز می باشد شما پاسخ را در متن توضیحات بیاورید .

alipour بازدید : 1 شنبه 28 مهر 1397 زمان : 13:29
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر
ثبت
تارنما درگوگل یک عدد از مهم ترین اقدامات پس از پباده سازی و روش اندازی، معرفی و تصویب سایت در گوگل میباشد . برای جذب بازدیدکننده از نحوه گوگل قبل از هر چیز می بایست صفحه های شما در گوگل ایندکس شوند . برای یک وب سایت که به طراوت رویکرد اندازی شده می باشد جلب دقت گوگل و ربات های آن می تواند برهه زمانی زیادی را طلب کند . در این مطلب قصد داریم دو روش اساسی و کلیدی برای تصویب وبسایت در گوگل را به شما معرفی کنیم . در‌صورتی‌که هنوز با مفهوم سئو آشنا نشده اید پیشنهاد می‌کنیم مقاله سئو چیست را مطالعه نمایید .

یادگرفتن
تصویب سایت در گوگل نمایشگر
ویدیو
00:00
04:36


فراگیری
تمام منش های ثبت سایت در گوگل وبمستر در این بخش ویدیویی کوتاه از مراحل تصویب و معرفی سایت در گوگل تهیه کرده ایم تا پروسه انجام عمل و نکات مربوط به این فرایند را به فیس کامل به شما فراگیری دهیم . این کلیپ بریده ای از کارگاه یادگرفتن گوگل وبمستر است که به فیس حضوری توسط آکادمی وبسیما برگزار میشود .

تصویب
نشانی دامنه در گوگل اصلی ترین شیوه برای تصویب سایت در گوگل از روش برگه ای میباشد که گوگل مخصوص این کار در حیث گرفته و شما سوای اتلاف وقت یا هرگونه اطلاعات جانبی میتوانید نشانی وبسایت خویش را به گوگل معرفی کرده و درخواست ارسال ربات های خزنده و ایندکس آن را به گوگل بدهید .
لینک و پیوند برگه : تصویب وب سایت در گوگل
تصویب
سایت در گوگل معرفی
آدرس وب سایت نو تاسیس به گوگل
تصویب وبسایت در گوگل به این رویکرد معمولا برای سایت های تازه تاسیس توصیه میگردد و به تنهایی نمیتواند تاثیر بالایی بر سئو وبسایت شما داشته باشد . در صورتی‌که مدتی از راه اندازی سایت شما میگذرد و صفحه های ایندکس گردیده ای در گوگل دارید، دیگر نیازی به انجام این کار نمیباشد و خوبتر هست مستقیما به سطح بعدی ثبت وبسایت در گوگل بروید .

به
تازگی گوگل این قابلیت و امکان را غیرفعال کرده و در اکنون حاضر صرفا از روش پنل Search Console که در ادامه توضیح داده می گردد قابلیت و امکان ثبت سایت در گوگ
ثبت
وب سایت در گوگل وبمستر راه و روش دوم که دوچندان مهم و کاربردی هم می باشد ثبت وبسایت در گوگل وبمستر تولز هست . استفاده از این ابزار مجانی امکانات و اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که در هم اکنون حاضر برای سئو هر سایتی حتمی می باشد .

گوگل
وبمستر تولز چیست؟ گوگل وبمستر تولز تیم ای از ابزارهای بدون پول سئو میباشد که بوسیله وبسایت گوگل و برای استعمال وبمستران طراحی شده است . اطلاعاتی مثل مقدار سلامت سایت، تعداد صفحه ها ایندکس شده، کلمات حساس محل ورود به سایت، تصویب سایت در گوگل، معرفی نقشه سایت و … همگی از طرز پنل رئیس وبمستر گوگل در دسترس شما خواهند بود . ولی مهم‌ترین کاربرد این ابزار در شرایط ویژه و خلل ها هست که بسیار به شما امداد خواهد کرد . بطور مثال در رخ جریمه شدن سایت شما، گوگل از همین طریق به شما اطلاع خواهد بخشید و یا متخصص سئو شما قابلیت و امکان ارزیابی شرایط را خواهد داشت .

تصویب
تارنما در گوگل وبمستر
معرفی
وبسایت به گوگل از شیوه وبمستر برای آغاز عمل به صفحه مهم وبمستر گوگل رفته و با یک حساب Gmail به آن وارد گردید . در اینجا با کاغذ ای مشابه تصویر تحت مواجه خواهید شد . نشانی وب سایت خود را را در نوار تحت ورقه وارد کرده و بر روی دکمه “ADD A SITE” کلیک کنید .

وبمستر
گوگل
در این تراز شما بایستی هویت خویش را بعنوان صاحب مهم وبسایت تایید کنید . ثبت سایت در گوگل و تایید نام و نشان از یکسری منش قابل انجام می باشد که مهمترین آنها دانلود فولدر از وبمستر گوگل هست . مطابق با تصویر تحت شما می بایست فولدر قضیه حیث را از وبمستر دانلود کرده و برروی هاست خویش و در ریشه اصلی آپلود نمایید . از طریق مراجعه به آدرسی که جهت تایید نام‌و‌نشان در اختیار شما قرار گرفته میتوانید از انجام صحیح این بخش مطمئن شوید . در نهایت با فشار دادن دکمه Verify و در فیس انجام صحیح پروسه با پیامی مبنی بر معرفی وبسایت به گوگل مواجه خواهید شد و از این به بعد به همه امکانات وبمستر دسترسی خواهید داشت . شما نباید چه بسا آنگاه از تایید هویت این فایل را از روی سایت خود پاک نمایید .

تایید
هویت در وبمستر گوگل و معرفی وب سایت به گوگل
به کارگیری
از HTML Tag برای تصویب سایت در گوگل درصورتی که به هردلیل شما دسترسی به سرور یا این که هاست خویش ندارید یا قابلیت و امکان آپلود فولدر برای شما آماده نمی باشد دو خط مش دیگر وجود دارااست که می تواند در ثبت تارنما در گوگل به شما کمک نماید .
بر روی تب “Alternate methods” کلیک کرده و دایره کنار آیتم HTML tag را گزینش فرمائید . در این بخش یک خط کد HTML به شما داده خواهد شد که بایستی آن را در هدر وب سایت خویش و قبل از بسته شدن فرمان قرار دهید . پس از قرار به دست آوردن این کد در فایل هدر وبسایت شما و فشار دادن دکمه Verify عمل ثبت وبسایت در گوگل به نقطه پایان رسیده و دسترسی به امکانات برای شما باز خواهد شد .

ثبت
سایت با HTML tag
به کار گیری
از Google Analytics برای معرفی وبسایت به گوگل منش دیگری که زیاد بی آلایش هم می باشد استفاده از اکانت گوگل آنالینیکز برای تصویب سایت در گوگل و تایید نام و نشان شماست . درصورتی که از آمارگیر گوگل آنالیتیکز برای وبسایت خود استعمال میکنید و کد مربوط به آن در سایت شما قرار داراست می تواند با تعیین آیتم Google Analytics و فشردن دکمه Verify خیلی سرعت بالا نام‌و‌نشان خویش را تایید فرمایید . البته فقط در صورتی ثبت وبسایت در گوگل وبمستر انجام می‌گردد که حساب آنالیتیکز خود را نیز با همین آدرس Gmail ساخته باشید .

ثبت
وبسایت در گوگل وبمستر به وسیله آنالیتیکز
در این تراز شما کار ثبت وب سایت در گوگل و تایید نام‌و‌نشان را به خوبی انجام داده اید، مهم‌ترین مراحل آنگاه از این عمل تعیین دامنه مهم وب سایت و معرفی نقشه وب سایت به گوگل خواهند بود . وبمستر گوگل تجهیزات متعددی را در اختیار شما قرار میدهد که در مقالات آتی بصورت کامل به شما معرفی خوا هیم کرد .

ثبت
وبسایت در نسخه تازه گوگل سرچ کنسول گوگل به تازگی طراحی سرچ کنسول را تغییر‌و تحول داده و هم زمان ابزارهای جدیدی را به آن بیش تر کرده می‌باشد . ممکن می باشد در آتی ای نزدیک پنل پیشین گوگل وبمستر به کلی از دسترس بیرون شود در فیض خوبتر می باشد شیوه معرفی تارنما به گوگل از روش پنل جدید گوگل سرچ کنسول را هم خاطره بگیریم .

برای آغاز ابتدا به پنل جدید وارد گردیده و از انتهای لیست دامنه ها (Search Property) گزینه Add Property را انتخاب فرمائید . پنجره ای نظیر تصویر زیر به شما نمایش داده می‌گردد که می توانید آدرس سایت مورد نظر خویش را در آن وارد فرمائید .

تصویب
تارنما در پنل نو گوگل وبمستر پس از این سطح پنجره دیگری به شما نمایش داده می‌شود تا رویکرد تایید نام‌و‌نشان خود را مشخص فرمائید . مسیر تایید نام و نشان دقیقا نظیر قبلی هست و آیتم های جان دار در آن تغییری نداشته می باشد . فقط طرز نمایش و ظاهر کلی آن دستخوش تغییراتی بوده است .

تعیین
منش ثبت وبسایت در گوگل در ورژن نو سرچ کنسول توصیه اول همیشه تصویب تارنما در گوگل با استفاد از شیوه آپلود فایل می‌باشد . در این راه و روش شما فایل معلوم شده را دانلود کرده و در هاست خویش لود می‌کنید . برای اطمینان از درستی انجام این فعالیت ورقه اساسی وبسایت خود را گشوده کرده و نام پوشه آپلود شده را در انتهای آن وارد فرمائید اگر این فایل در دسترس باشد و به صفحه 404 وارد نشوید یعنی فرآیند آپلود را به صحت انجام داده اید .

پس از اطمینان از درستی لود فایل بر روی دکمه Done کلیک کنید و منتظر بمانید تا روند تایید نام‌و‌نشان انجام شود .

پس
از تصویب وبسایت در گوگل چه کاری انجام دهیم؟ معرفی وبسایت به گوگل اولین گام شما در مدیریت آن خواهد بود . از اینجا به بعد ابزار گوگل وبمستر امکانات بخش اعظمی برای بهبود وضعیت سئو و بررسی بر کارایی آن در اختیار شما قرار می دهد . یکی از ابزارهای کارآمد در این پنل Fetch as Google هست که به شما اذن می‌دهد بقیه صفحات وبسایت را هم به گوگل معرفی کرده و سرعت ایندکس آنان را افزایش دهید .

شما میتوانید از ابزار Fetch as Google برای معرفی سریع صفحه های وب سایت به گوگل استفاده نمایید . با این عمل ربات های گوگل به سرعت صفحات شما را آنالیز و ایندکس خواهند کرد . علاوه برآن می‌توانید با معرفی نقشه وبسایت خویش به گوگل همگی صفحات حیاتی سایت را به چهره یک پوشه XML در اختیار گوگل قرار دهید تا زمان مراجعه به وب سایت شما بداند که دقیقا کدام صفحه ها نو میباشند و یا این که نیاز به آنالیز مجدد دارا‌هستند .

گوگل سرچ کنسول را میتوان یک جعبه ابزار باارزش برای رئیس وبسایت دانست . آشنایی با تمام امکانات و به کار گیری درست از آن ها نقش فراوان مهمی در حفظ سلامت سایت و کسب جایگاه خوب تر خواهد داشت . برای یادگیری این ابزار حاذق می توانید در کارگاه حضوری فراگیری گوگل سرچ کنسول که بوسیله آکادمی برگزار می‌گردد کمپانی نمایید .
alipour بازدید : 1 پنجشنبه 26 مهر 1397 زمان : 12:55
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر
گروه ابزارهای troubleshoot در ویندوز 8 و ویندوز 8 .1 به شما این قابلیت را میدهد که براحتی و بدون نیاز به صرف بازه طولانی، عیوب احتمالی در سیستم‌عامل را شناسایی و نسبت به رفع آنان اقدام نمایید .به‌کارگیری
این ابزار در ویندوز، با روش‌های مختلفی امکان‌پذیر میباشد که در ادامه شما را با دو رویه دسترسی به این ابزارها و ترفندی برای دسترسی سریع‌تر به آن آشنا می‌کنیم:

خط مش
اول: نوار Charm 1 ـ نوار Charm را گشوده کنید (می‌توانید از کلیدهای میانبر Winkey+C نیز یاری بگیرید .)2 ـ روی Settings کلیک نمائید .3 ـ گزینه‌ Power را انتخاب فرمایید .4 ـ در منوی به‌نمایش درآمده کلید Shift سمت چپ را ذیل نگه‌ داشته، هم‌زمان روی گزینه‌ Restart کلیک نمایید .5 ـ درحال حاضر پنجره‌ دسترسی به ابزار Troubleshoot در اختیار شما قرار گرفته و می‌توانید با گزینش این آیتم به گروه ابزارهایی برای Refresh و Reset دسترسی یابید . همچنین با کلیک روی Advanced options گزینه‌های بیشتری برای رفع مشکل ها احتمالی در اختیار شما قرار خواهد گرفت .روش
دوم: خط فرمان 1 ـ کلید‌های میانبر Winkey+X را از روی صفحه‌ کلید فشار دهید تا منوی یوزرها حرفه‌ای به‌ نمایش درآید .


2 ـ گزینه‌ Command Prompt را انتخاب نمائید .3
ـ در خط امر دستور پایین را تایپ فرمائید و کلید اینتر را فشار دهید:
shutdown .
exe ‌/‌r ‌/‌o ‌/‌f ‌/‌t 00


4 ـ با اجرای امر فوق، رایانه ری‌استارت گردیده و پنجره‌ دسترسی به ابزار Troubleshoot دراختیار شما قرار خواهد گرفت .میانبر
دسترسی سریع در راه و روش دوم، برای دسترسی به ابزار Troubleshoot از دستوری برای ورود به پنجره‌ بوت حرفه‌ای (Advanced Startup) یاری می‌گیریم . در صورتی‌که شما به‌طور مرتب از این قابلیت و امکان به کار گیری فرمائید و بخواهید سریع‌تر به پنجره‌ بوت حرفه‌ای دسترسی یابید، می‌توانید یک میانبر از دستور فوق تولید نمائید .
برای انجام این کار این فرایند را دنبال کنید:


1 ـ روی بخش خالی دسکتاپ کلیک راست و از منوی New گزینه‌ Shortcut را گزینش نمایید .2
ـ در قاب مربوط به Type the location of the item دستور ذیل را وارد کنید:
shutdown .
exe ‌/‌r ‌/‌o ‌/‌f ‌/‌t 00


3 ـ روی گزینه‌ Next کلیک کرده، یک عنوان دلخواه برای میانبر جدیدتان گزینش فرمائید .4 ـ با کلیک روی Finish مراحل عمل به اتمام می‌رسد . چنانچه از این پس روی میانبر ساخت شده در دسکتاپ کلیک کنید، رایانه ری‌استارت میشود و صفحه‌ بوت حرفه‌ای برای شما به‌نمایش در می‌آید .


برچسب ها سئو در مشهد ,
alipour بازدید : 3 چهارشنبه 25 مهر 1397 زمان : 10:31
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

های برنامه نویسی تحت اینترنت گام نخستین در طراحی سایت، گزینش لهجه مطلوب برای برنامه نویسی اینترنت تارنما می باشد .
به رخ کلی، دو دسته گرایش برنامه نویسی پایین اینترنت وجود دارد:
لهجه
های برنامه نویسی سمت کاربر (client side)
برنامه نویسی سمت کاربر، برای بارگذاری صفحات تارنما به سرور نیاز ندارد و می توانایی از نحوه یک ویرایشگر نوشته مانند notpad صفحه های وب سایت را ایجاد کرد . برنامه نویسی سمت استفاده کننده تنها برای وب سایت های استاتیک مطلوب می باشد .

گویش
های برنامه نویسی سمت سرور (server side)
در برنامه نویسی سمت سرور، برای لود صفحه ها وبسایت به یک سرور مجازی نیاز میباشد . از برنامه نویسی سمت سرور برای داینامیک کردن صفحات اینترنت استعمال می شود .

گویش
های برنامه نویسی سمت کاربر HTML
گویش برنامه نویسی HTML مخفف عبارت HyperText Markup Language به معنا گویش آرم گذاری فرامتنی است که در ایجاد صفحات وب به عمل گرفته می شود . لهجه HTML، بخشی از طلاق ناپذیر برنامه نویسی پایین اینترنت میباشد و برای ایجاد ساختار نخستین تارنما و پیکر بندی صفحه ها از این گویش به کارگیری می شود . در حقیقت HTML یک زبان برنامه نویسی نمی‌باشد بلکه زبانی برای نماد گذاری عنصرها صفحه های اینترنت می‌باشد .

CSS
زبان برنامه نویسی CSS مخفف عبارت Cascading Style Sheets به مضمون‌ الگوهای آبشاری است . زبان CSS مکمل زبان HTML میباشد و برای بهبود ظواهر وبسایت از آن استفاده می شود . در حقیقت زبان CSS به کدهای HTML سایت شکل و زیبایی می دهد . به طور نمونه رنگ متن های سایت، سایز متن ها، حالت تصاویر و . . . را به وسیله CSS می توان تغییر و تحول بخشید .

java
script جاوا اسکریپت از معروف ترین و لبریز کاربردترین لهجه های برنامه نویسی هست که برای تعاملی کردن صفحات اینترنت به کارگیری می شود . در راستی پویایی صفحه ها وب در دستان زبان جاوا اسکریپت است و می تواند در فی مابین عناصر سایت قرار بگیرد و موادتشکیل دهنده زمینه حیث را ذیل در اختیار گرفتن خود بگیرد .

زبان
برنامه نویسی تحت وب
jQuery
لهجه جی کوئری ( jQuery ) یک عدد از کادر ورک های معروف و قلیل حجم جاوا اسکریپت است که برای در دست گرفتن عنصرها صفحه های وب دارای توابع زیاد فراوان و همینطور پلاگین‌های متفاوت و پرکاربرد می‌باشد . جی کوئری لیست کاملی از توابع مربوط به شغل های گرافیکی هست که امداد می نماید تا جلوه های زیبایی در تارنما پیاده سازی شود .

گویش
های برنامه نویسی سمت سرور PHP
گویش برنامه نویسی PHP از مالامال کاربردترین زبان های برنامه نویسی زیر اینترنت است و اکثر اینترنت وب سایت ها با این زبان طراحی گردیده اند . PHP یک گویش متن باز و بدون‌پول میباشد . سیستم های مدیریت محتوای (CMS) پر اسم و رسم مثل وردپرس، جوملا، دروپال و . . . با گویش برنامه نویسی PHP نوشته گردیده اند . نام خزانه اطلاعاتی این گویش mysql می‌باشد .

Java
گویش جاوا تماما مجزا از زبان جاوا اسکریپت هست . این گویش برنامه نویسی قابلیت اجرا بر روی همه پلتفرم های استاندارد را داراست .
جاوا به سه جور تقسیم می شود:
جاوا برای اپلیکیشن ها و تلفن همراه : این پلتفرم جاوا برای بسط نرم افزار های گوشی مورد استعمال قرار می گیرد .

نگارش استاندارد جاوا : این پلتفرم جاوا برای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی زمینه استعمال قرار می گیرد .

نگارش سازمانی جاوا : این پلتفرم جاوا برای توسعه و گسترش برنامه های دوچندان بزرگ و سازمانی مورد به کارگیری قرار می گیرد .

ASP .net
زبان ASP .net از جمله زبان‌های برنامه نویسی مطرح در حوزه طراحی اینترنت می باشد که توسط کمپانی مایکروسافت ارائه شده می باشد . این گویش مخفف عبارت Active Sever Page یا صفحات فعال ذیل سرور می باشد . مزیت برنامه نویسی به لهجه ASP .Net این می‌باشد که وب وب سایت های طراحی شده با این زبان، در محفظه ویژوال استادیو پیاده سازی میشوند و کلیه ابزارهای موضوع نیاز برای پباده سازی رابط کاربری و همچنین کدنویسی در دسترس است . خزانه اطلاعاتی این گویش SQL server میباشد . استعمال از ASP .NET تهی دست آشنایی با مضمون‌ اولیه شی گرایی و همچنین پیچیدگی های خاص گویش دات نت می باشد .


alipour بازدید : 3 سه شنبه 24 مهر 1397 زمان : 10:43
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر
CSS
چه می‌باشد و چه کاربردی دارد؟
وقتی که HTML پا به عرصه دنیای وب گذاشت، فرض بر این که این گویش صرفا برای نمایش متن و عکس بوجود آمده میباشد . عملا در آن زمان، کسی حتی اندیشه آن را نمی کرد که روزی برسد که وب به منزل های صدها میلیون بشر و بر روی کامپیوترهای شخصی نفوذ کند .

HTML زبانی بود که بخش اعظمی از موردها پیشرفته در پباده سازی در آن نظر نشده بود . بعلاوه این‌که این لهجه قابلیت تغییر، کاربر پسندی و بخش اعظمی دیگر از مباحثی که در دنیای برنامه نویسی و طراحی با گذشت مقطع به وجود آمده اند را در خویش جای نداده میباشد .CSS
چیست؟
CSS یا Cascade Style Sheets لهجه برنامه نویسی می باشد که کنسرسیوم بین المللی کانال جهانی اینترنت یا این که W3C برای غلبه بر مشکلاتی که در طی مقطع با استفاده از HTML بوجود آمده هست سفارش داده می باشد . عملا این لهجه برنامه نویسی، مکملی بر لهجه باستانی HTML می‌باشد و همت در لبریز کردن نقاط ضعف و خلاء های آن دارااست .

با
به کار گیری از گویش ساده ی CSS شما می تونید پیکربندی خاصی رو روی تگ های html (یا گویش های Murkup دیگه مانند xml) اعمال نمایید ! انگیزه CSS جداسازی طراحی بدنه ی یک فایل html از راه و روش ی سناریو اون پوشه html می باشد . با CSS شما می تونید گزینش نمائید که هر تگ html به چه شکلی نمایش داده بشه . به عنوان مثال رنگ ، اندازه و دسته فونت نوشته داخل تگ رو معلوم نمائید . یا این که اینکه پس مورد و خصوصیت های دیگه ی تگ رو گزینش فرمائید .

CSS زبانی می‌باشد که به وسیله آن قوی خواهید تا استیل پباده سازی صفحه های وب سایت تان را یکبار توصیف و به صفحه ها قضیه نیازتان اعمال نمایید . با CSS می توانید قشنگ سازی و صفحه آرایی صفحه ها وب را داشته باشید .
::
مزیت به کار گیری از CSS در پیش‌روی خصوصیت های خود تگهای html :
به طور کامل مشخصه که اگه بخواید از attribute های خود html استعمال فرمایید ، بدلیل این‌که باید اونها رو در هر تگ مجدد و چندباره تکرار نمایید حجم فولدر html شما خیلی مضاعف میشه ، در صورتی که ما با به کارگیری از CSS میتونیم یک گونه از attribute ها رو فقط یکبار و در یکجا توصیف کنیم و تگهای متعدد به اون گونه پیکربندی ارجاع تن و نیازی به آوردن پیکربندی در خود تگ و اتلاف فضای اکثر نباشه .
با CSS کلی در مقدار ی پوشه برگه ی وبتون صرفه جویی می نمائید ! خوب هر چی اندازه ی فایل وبتون کوچیکتر باشه سرعت بار گذاری شدن برگه ی وب هم حتما عمده میشه .
که اینکار با CSS میسره ! تغییر دادن صفحه ی وبتون به مراتب راحتتر میشه .
تنظیمات
CSS رو می تونید توی فایل جداگونه بزارید و به این ترتیب به کار گیری و نگهداریش راحتتره !
برچسب ها سئو در مشهد ,
alipour بازدید : 5 يکشنبه 22 مهر 1397 زمان : 10:35
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر
بالاخره سال ۹۶ نیز به نقطه پایان رسید و حال یک بار دیگر به تراز توده بندی و گزینش بهترین تولیدات سال رسیده ایم . ما اعضای گروه اپلیکیشن دیجیاتو برای توسعه و گسترش دهندگان اهل ایران و ساخته های عالی شان ارزش فراوانی قائلیم، و همواره با معرفی و تحلیل این محصول ها کوشیده ایم تا از مراحل رو به رشد اپلیکیشن سازی در سرزمین عزیزمان حمایت کنیم .

به همین خاطر، امسال نیز به رسم هر سال جشنواره کوچکی برگزار کرده و شایسته ترین اپلیکیشن ها در گونه های موضوعی متفاوت را به انتخاب خود برگزیده ایم .

خوشبختانه امسال، سال خوب و پرثمری برای اپلیکیشن های ایرانی بود؛ اتفاقات خیر و خوبی در این حوزه زمین‌خورد و شاهد ظهور تولید ها تازه و خلاقانه ای بودیم که در سال های پیشین جای خالی شان حس می شد .

رونق سرویس های حمل و نقل و روی فعالیت وارد شدن بازیگران تازه در این حوزه ممکن است مهم ترین واقعه دنیای نرم افزار ها در سال ۹۶ بود . هر یک‌سری پیشرفت محسوس نرم افزار های «آموزشی» و نزدیک شدن آن ها به استانداردهای جهانی، شکوفایی اپلیکیشن های «خدمات آنلاین» و تقویت تولیدها حوزه «کسب و کار» و فریلنسینگ نیز جزو هایلایت های دنیای اپ ها در سال جاری بودند .

توجه نمائید که معیار تعیین نرم افزار هایی که در ادامه می بینید تنها انتشارشان در سال ۹۶ نبوده، چرا که اپلیکیشن ها بر بر خلاف بازی ها به طور مداوم به‌روزرسانی می شوند و ممکن هست اضافه شدن قابلیت و امکان های نو و اعمال تغییرات در آن ها برای سال هایی طولانی ادامه دار باشد .

براین اساس در کنار تعیین و تقدیر از بهترین های جدید وارد، به‌روزرسانی و سعی در ارتفاع سال اپ های دیرین خیس را نیز واحد سنجش انتخاب مان قرار دادیم . با این اوصاف، فکر می کنیم دیگر وقت آن رسیده که به تعیین هایمان بپردازیم . از شما دعوت می کنیم که تا نقطه پايان مطلب با دیجیاتو همراه باشید .

ابزار
کاربردی گزینش
دیجیاتو: تیک تیم

نرم افزار
های دیگری که سزاوار حضور در فهرست بهترین ها هستند:
عریضه
(وکیل هوشمند) ارزش
گذار (خودرو) تقویم
باد‌ملایم صبح لرزه
نگار مدام در دربین تولید ها اهل ایران جای خالی یک روز‌نگار هوشمند قابل اعتماد احساس می شد؛ چیزی که بتواند برای برنامه ریزی امور به مقدار Google Calendar اثر گذار و مثمر ثمر واقع شود . «تیک تیم» غالب شد که تا حد متعددی این جای خالی را لبریز کند .

در کنار رابط کاربری بی آلایش و به بدور از پیچیدگی رایج اپ های این چنینی، پشتیبانی از تقویم شمسی و میلادی، مدل بندی منظم برای هدف ها و اولویت ها، تعیین یادآورهای متعدد و پشتوانه گیری از اطلاعات از نقاط قوت اپلیکیشن تیک گروه به شمار می آیند .

البته در کنار تیک تیم «لرزه نگار» به حافظه اطلاع رسانی پر سرعت و دقیق زمین لرزه ها در لبریز لرزه ترین سال کشور، «قیمت گذار» برای یاری به حل اختلال بها گذاری خودروهای عمل کرده، روزنگار «نسیم صبح» برای ارائه تجربه ای خوب از کار با یک روز‌نگار چندکاره و «عریضه» به خاطر دوراندیشی بخشیدن به مردم از دستمزد قانونی خود نیز بخشی از برگزیدگان و ارزشمندترین ابزار کاربردی ایرانی در سال ۹۶ بودند که امسال شانس تجربه شان را در موبایل هایمان داشتیم .

کارها
مالی انتخاب
دیجیاتو: آنالیزا

نرم افزار
های دیگری که سزاوار حضور در فهرست بهترین ها هستند:
خزانه
ملت فون
پی زرین
پال 724
«آنالیزا» بی برو برگرد پدیده حوزه فین تک در سال ۹۶ بود . این اپلیکیشن هوشمند بر بر خلاف حسابدارهای شخصی که نیاز به وارد کردن دستی داده ها دارند، تراکنش های مالی تان را از نحوه پیامک های بانکی ارزیابی می نماید تا بتواند شما را به مدیر صحت از دخل و خرج تان برساند .

ابداع به عمل رفته در پباده سازی و اما آسانی فعالیت با اپ بخشی از دلایلی می باشند که آنالیزا را شایسته حضور در فهرست برترین اپ های ایرانی سال ۹۶ می کنند .

همچنین جا دارااست از «بانک ملت» نیز خاطره کنیم که بر مغایر اکثری از خزانه ها، اهمیت طراحی یک «رابط کاربری خوب و شایسته» در اپلیکیشن های بانکی را نادیده نگرفت و تجربه فوق لذت گوشه ای از انجام امور بانکی را برای کاربران موبایل به ارمغان آورد .

ولی در کنار این دو باید از «فون پی» به حافظه تسهیل معضل همیشگی پرداخت کرایه تاکسی، زرین پال بابت ارائه درگاه منحصر به فرد که نقش مؤثری در ترقی دکان های نوپا داشت و ۷۲۴ بابت این که پرداخت های الکترونیکی را به سادگی آب خوردن کرد هم تقدیر کنیم که همه بخشی از سرویس های فین تک ممتاز این سال بودند .

آموزشی
گزینش
دیجیاتو: پرگار

نرم افزار
های دیگری که سزاوار حضور در فهرست شایسته ترین ها هستند:
یونیورسیتی
مکتب
خونه فراگیری
گویش انگلیسی Expert زبان
بیاموز ۹۶ سال شکوفایی اپلیکیشن های آموزشی بود . مطابق نهایی آمار کافه بازار، اپلیکیشن های حوزه آموزش در درحال حاضر حاضر چیزی حدود ۱۹٪ تمام محصول ها بار گذاری گردیده روی این فروشگاه را تشکیل می دهند که نشان از پتانسیل بالای اپ های این حوزه و استقبال عالی یوزرها دارد .

البته در فی مابین تمام این نرم افزار ها «پرگار» مال ویژه و متفاوتی بود . برای نخستین توشه در کشور ایران شاهد اپلیکیشنی بودیم که به طور جدی روی «آموزش آنلاین» از روش ویدیو متمرکز گردیده بود؛ ویدیوهایی از منابع معتبری مانند Lynda که با رعایت قانون «کپی رایت» همه به طور اختصاصی دوبله یا این که زیرنویس شده بودند و می توانستند در حکم دانش کده مجازی شما برای یادگیری یک تخصص باشند .

همچنین «یونیورسیتی» به یاد حل معضل نداشتن جزوه در شبکه های عمومی امتحان برای هزاران دانشجو، «مکتب خونه» به یاد کورس های رشته ای با اعطای گواهی از کالج تهران، و «آموزش لهجه انگلیسی اکسپرت» و «زبان بیاموز» برای ارائه شیوه های نوین و مؤثر برای یادگیری زبان از طرز موبایل نیز بخشی از اپلیکیشن های ممتاز آموزشی می‌باشند که آن ها را در سال ۹۶ سزاوار تقدیر می دانیم .
برچسب ها سئو در مشهد ,
alipour بازدید : 3 شنبه 21 مهر 1397 زمان : 10:37
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

حسین

فلاح جوشقانی، مدیر اداره تهیه و تنظیم قانون ها و ارتباطات رادیویی در نشستی با استاندار چهارمحال‌وبختیاری و در خصوص نگرانی‌های مردمان از امواج زیان آور دکل‌ها و آنتن‌های تلفن یاور به در دست گرفتن شدن این امواج براساس استانداردهای واجب اشاره کرد و گفت:

مردم شهری و روستایی نباید نگران تشعشعات آنتن‌های گوشی تلفن همراه باشند، چون این امواج بر شالوده مقدار استاندارد بوده و نصب این امکانات در نقاط شهری و روستایی ضرری ندارد . درحالی‌که سال‌های گذشته بینش مثبتی در خصوص دکل‌هایBTS گوشی تلفن هم پا وجود داشت و آن را دلیل موثری در آنتن‌دهی و ارتقای کیفیت ارتباطات می‌دانستند؛ اما متاسفانه روز جاری وجود چنین دکل‌هایی نگرانی‌هایی در مردم ایجاد کرده هست که باید در این خصوص اطلاع‌رسانی واجب انجام شود .


به پیشنهاد مدیر اداره تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مرکزها علمی و دانشگاهی از جمله دانشگاه شهرکرد میتوانند در مورد این قضیه تحقیق کرده و با برگزاری همایش‌های علمی در خصوص زیان آور نبودن امواج آنتن‌های گوشی تلفن یاور به مردمان اطمینان دهند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

جوشقانی در ادامه‌ی صحبت‌های خود با اشاره به آنالیز زیرساخت‌های مخابراتی و فناوری داده ها در چهارمحال‌وبختیاری افزود:

تلاش‌های خیر در این خصوص انجام گرفته است، اما کماکان در برخی از روستاها و محورهای ارتباطی استان پوشش‌دهی گوشی تلفن هم پا مناسب نمی‌باشد .


مقاله‌ی

مرتبط: تشعشعات

گوشی تلفن هم پا و BTS ها چه خطراتی دارا هستند ؟ بخت عباسی، استاندار چهارمحال‌وبختیاری هم در این نشست اعلام کرد بایستی با تهیه‌ی محصول ها رسانه‌ای در موضوع بی‌خطر بودن تشعشعات آنتن‌های گوشی تلفن هم پا اطلاع‌رسانی کرد تا نگرانی مردمان در این خصوص برطرف شود .

وی همینطور با تأکید بر خدمات‌رسانی بیش از پیش به مردمان شهرها و روستاهای استان در خصوص دسترسی به وب و شبکه‌ی تلفن یار گفت:

گرچه پراکندگی سکونت‌گاه‌های استان، خدمات‌رسانی به مردمان را با نقص‌ مواجه کرده است، ولی انتظار می‌رود در این خصوص اهتمام بیشتری به کار گرفته شود .

طراحی سایت در مشهد

در این جلوس کرد که با انگیزه رفع مشکل ها ارتباطی و موانع طرح‌های گوشی تلفن همراه این استان برگزار گردیده بود، دقت به ظرفیت‌های حوزه‌ی IT در رونق اشتغال‌زایی را امری واجب دانست و گفت:

چنین موضوعی در استان مغفول باقیمانده می‌باشد و می‌طلبد مسئولان ذی‌ربط در این خصوص، اقدامات ضروری را انجام دهند .

alipour بازدید : 1 پنجشنبه 19 مهر 1397 زمان : 12:21
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

تا حال واقعه افتاده كه يك ويروس ناجوانمردانه ويندوز شما را به صورتي از كار انداخته كه ويندوز شما دائماپيغام هاي نادرست گوناگون داده و شما را غمگین مي كند از طرفي سپس از رفع ويروس ويندوز شما ديگر به خوبي كار نكرده و مجدد باپيغام اشتباه مواجه ميشويد و يا نرم افزاري نصب كرده ايد كه نه فقط به درد شما نخورده بلكه داچار خرابي ويندوز شما بشود واز طرفي شمابه علتي برای مثال نداشتن سي دي نصب يك برنامه كه در اکنون حاضر روي ويندوز شما نصب می‌باشد نمي توانيد ويندوز خود را عوض كنيد براي حل اين مشكل در منوي run اين امر را تايپ كنيد .


طراحی سایت در مشهد

sfc

/scannow

اين

دستور منجر ميشود كه ويندوز cd نصب خود را از شما بخواهد و با چك كردن فايل هاي خویش با فايل هاي اصلي فايلهاي حاد خویش را شناسائي كرده و آن‌ها را با نسخه اصلي عوض كند البته اين دستور سوئيچ هاي ديگر هم دارد:

/sccannow

چك كردن فوري فايلها براي عيب يابي فوري كافي مي باشد /scanone

چك كردن فايلها در راه اندازي دوباره انجام ميشود /scanboot

در دوران خط مش اندازي تمام فايها را چك ميكند /revert کاوش را به تنظيمات پيش فرض بر ميگرداند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

تعداد صفحات : 2

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 20
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : [Ip_Today]
 • آی پی دیروز : [Ip_Yesterday]
 • بازدید امروز : 1
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 7
 • بازدید ماه : 53
 • بازدید سال : 73
 • بازدید کلی : 73
 • کدهای اختصاصی