سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی فروش مکمل های بدن سازی مجاز نکس وان موزیک - دانلود موزیک جدید اپلود سنتر عکس و فایل رایگان فراز هاستینگ|بهترین خدمات هاستینگ هاست وبلاگدهی حرفه ای
بستن تبلیغات [X]
کلمات کلیدی متا در سئو
loading...

rayap

alipour بازدید : 2 پنجشنبه 8 آذر 1397 زمان : 13:24
امتیاز :
نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر
عبارات حیاتی را تعدادی توشه در هر مقاله قرار دهید .
مالامال کردن یک مطلب با کلمات مهم و بی سر و ته یک تکنیک دیرین سئو هست که دیگر کاربردی ندارد و ما هم آن را توصیه نمی کنیم .

مقاله ها خود را برای بشر ها بنویسید خیر رایانه ها ، ولی در شرای زمان طبیعی برای اضافه کردن کلمه و واژه کلیدی در محتوای مقاله وجود داراست ، از آن دریغ نکنید و استعمال کنید .کلا در به کار گیری از عبارات حیاتی وسط روی را پیشه کنید نه تکرار بیش از حد و خیر وسواس در به کار بردن آن . هر دو در سئو موثر است ، یک عدد به ضرر و یک عدد به سود .

در مطلب زیر که در The Spruce منتشر گردیده ، نکاتی برای حذف لکه های سبز چمن با تیتر و کلمه "لکه های چمن" .با صورت و اندازه استفاده از این کلمه حساس در طول مقاله بیشتر آشنا شوید .

tip-to-prevent-grass-stains
-تکرار واژه اساسی در توضیحات


به خاطره داشته باشید که تعداد دفعاتی که شما واژه و کلمه دارای اهمیت را در مقاله ها خود به کار گیری می نمایید ، به خویش شما بستگی دارد، اما فقط مطمئن گردید از نظر ویراستاری و جمله بندی طبیعی به حیث برسد و ترجیحا یک بار در ابتدای پاراگراف و یکبار در میانه و یا این که آخرها جمله استفاده شود .

لغات
حیاتی مشتمل بر LSI یک تکنیک توسعه یافته خیس برای قرار دریافت کردن در بهترین نتایج جستجو گوگل ، به کار گیری از لغت ها کلیدی با شاخص الگویی نامتقارن (LSI) هست .

اینها وضعیت وابسته ای است که گوگل برای تعیین کیفیت و وسعت محتوایی که متن اید استفاده می نماید .

به تیتر مثال در این مقاله از سایت Creative Bloq در مسئله روش طراحی یک کارت بازرگانی ، دربرگیرنده عنوان ها مختلفی از لغت ها اصلی دارای ربط یا نامرتبط است .
مانند ، "تبلیغ شده " ، "چاپگر" ، "چاپگر آنلاین"
کارت
تجاری خلاقانه - how to create business card
این نوع از لغات کلیدی مرتبط به گوگل می گوید که محتوای شما به تیتر متعلق ، و در یک راستا می باشد و همین امر به شما کمک می نماید که مرتبه بندی خویش را ارتقاء دهید .

این ایام به کارگیری از مقاله ها LSI فراگیرتر گردیده و پیروزی های بیشتری را قسمت کارشناسان سئو (SEO) و طراحان سایت کرده هست .

برای پیدا کردن اینگونه عبارات کلیدی LSI به زیر صفحه ها نتایج کاوش نگاه نمایید .

برای مثال در جستجو گوگل برای superfoods ما این لغت ها را در تحت نتایج پیدا کردیم . اینجانب کلمات LSI را که می توانید در ارتفاع مقاله به کارگیری فرمایید های لایت کردم .

super-food-google-search-
جستجو رستوران خوب
با استعمال از کلماتی نظیر "بالا" ، "دستورالعمل ها" و عباراتی مثل "لیستی از" و "برای کاهش وزن" می توانید مطمئن باشید گوگل به مطلب شما برای محتوای با کیفیت رنک بالایی می دهد .

کلمات خود را در تگh2 و h3 قرار دهید .
شایسته ترین مقالات از نظر تهیه محتوایی و تکنیک انتشار به یک‌سری بخش با اهمیت تقسیم می شوند .

در HTML این بخش ها به تیتر H2 ,H3 شناخته می شوند .(البته h1 برای عنوان مقاله ها شما محفوظ است .)

برای اینکه به گوگل نشان دهید که مقاله ها شما کدام عبارات با اهمیت را پوشش می دهد ، مطمئن شوید این لغات را در تگ هدینگ قرار می دهید .

مطلب وب وبسایت Gadget "10 لبتاپ دانشجویی برتر 2017 برای مکتب ، دانشکده ، دانش کده " مشتمل بر عبارت "بهترین لبتاب دانشجویی" در تیتر است .

شایسته ترین
لب تاب دانشجویی
اما مهمتر آنست که در تگ هدینگ از عبارت "چطور برای تو بهترین لب تاب دانشجویی را انتخاب کنیم" استفاده کرده میباشد .

بهترین
لب تاب دانشجویی برای تو
در حالیکه نمی خواهید کلمه ها با اهمیت خویش را خیلی تکرار کنید، قرار دادن آن ها در تگ هدینگ به شما کمک خواهد کرد .

محتوای
خود را با صرفه کنید گوگل دائما الگوریتم های جستجو خود را تغییر تحول می دهد .

برای اطمینان از این که شما بالای ورقه نتایج جستجو باقی می مانید ، بایستی از تاکتیک های روز جاری فراتر روید و بر روی استراتژی های بلند بازه که شما را در بالای نتایج کاوش نگه می دارد، تمرکز فرمائید .

یک ثابت در دیده انداز همیشه در حالا تغییر سئو اینست که گوگل همواره به مقالات عمیق و با کیفیت، جايگاه بهتری نسبت به مقالات متوسط داده می‌باشد .

طبق تحقیقات انجام گردیده توسط Ascend2نشان می دهد ، 57 درصد از بازاریابان محتوایی اثرگذار در جهان از محتوای مناسب ، یکسری بعدی و عمیق به عنوان راهکار های سئو (SEO)استفاده می نمایند .

محتوای
موثر - با صرفه سازی محتوا
در این بخش با شیوه و شیوه جایزه دهی گوگل به محتوا اثرگذار آشنا می گردید .

ارتقا
ارتفاع محتوا هیچ رازی در زمینه اینکه گوگل به محتوا جامع و عمیق امتیاز می دهد ، وجود ندارد .

برخلاف آنچه خوا‌نندگان وب لاگ به شما پیشنهاد می دهند که کوتاه بنویسید ، حقیقت اینست که گوگل به مقاله ها جامع و عمیق بهترین رتبه را می دهد .

جستجو گوگل برای تمرین طول نمونه فوق العاده ای را فراهم کرده است .چهار سود اولیه مشتمل بر بیش از 1000 واژه میباشند ، در نقطه اوج مطلب ای با بیش از 2000 کلمه و واژه مدعا است .

تاثیر
طول محتوا در نتایج گوگل - باصرفه سازی محتوا
شما می توانید به خیر و خوبی این قضیه را در سایت نیل پتل ملاحظه کنید . تمام مقالات عمیق و طولانی می‌باشند .

این دسته مقاله‌ها مناسب ترند و در گوگل مرتبه بهتری می گیرند .

بهبود
مقاله‌ها برای بهتر خوانده شدن همانگونه که گوگل برای مقالات عمیق وطولانی قیمت بالایی قائل است، محتواهای طولانی که دارنده متن اعصاب ، جالب و قرائت سهل می‌باشند ، ارزشمندترند .

اما این برای صنعت های متفاوت متفاوت است . اگر شما یک اینترنت سایت طبی B2B دارید ، که تجهیزات پیچیده به پزشکان می فروشید ، نباید محتوای خود را بی آلایش سازی فرمائید .

اما در حالتی که شما از اصطلاحات پیچیده ای به کار گیری می فرمائید که در صنعت یا مسئله شما واجب نمی‌باشد ، وقت آن می باشد که رویکرد نگارش خود را تغییر و تحول دهید .

یکی از ابزارهای خوب در این موضوع Hemingway App می‌باشد .

hemingway-editor-
ویرایشگر -hemingway -بهینه سازی محتوا
این یک شیوه مجانی برای آزمایش میزان عالی خوانده شدن مقاله شماست .

به
روز رسانی مستمر دنیا در اکنون تغییر هست و گوگل می خواهد پیدایش ترین محتوا را در اختیار کاربران خود قرار دهد .

برای بهبود نتایج مقاله ها گوگل به خاطر داشته باشید هر چندین وقت یکبار آن مقالات را به روز رسانی فرمایید .این دارای اهمیت تاثیر بسزایی در ارتقاء رنک شما در گوگل داراست .

این تغییرات نیاز نمی باشد بنیادی باشد . گاها با بیشتر کردن تعدادی پاراگراف ، گوگل متوجه پیدایش رسانی شما خواهد شد .

برای مثال در کاوش فروش اثرگذار نسخه برداری . این مقاله که هفته پیش منتشر شده در صدر میباشد .

effective-sales-copy
- جستجوی گوگل
وقتی مطلب را در ConversionXL بررسی می کنیم ، می بینیم مقاله هفته قبلی به روز رسانی شده می‌باشد نه منتشر .

Effective_Sales_Copy
-نتایج کاوش گوگل -بهینه سازی محتوا
این مطلب تعدادی وقت پیش منتشر گردیده است؟خب براساس متا دیتا (که از روئت کرد استفاده کننده نهفته می‌باشد و در سورس کد تارنما قابل مشاهده می‌باشد ) ما دیدیم که مقاله مربوط به 6 سال پیش میباشد .

view-source-سورس
برگه - باصرفه سازی محتوا
از آنجایی که جدیدا پیدایش رسانی شده هست گوگل آن را یک محتوا جدید در نظر می‌گیرد .این یک روش عالی برای نگه داشتن محتوا شما در بالای نتایج کاوش بدون ایجاد تغییر‌و تحول کلیدی در آن هست .

شامل کارداران جايگاه بندی فنی گردید .
در حالیکه به آسانی می توانید دست اندرکاران قابل رویتی که موجب بهبود رتبه بندی شما می شوند را ملاحظه کنید ، شیوه های دیگری هم وجود داراست که باید در ذهن داشته باشید .

در پشت صحنه راهکار هایی وجود داراست که به شما یاری می نماید تا مرتبه محتوا خویش را بهبود ببخشید .

با بهبود این فاکتورهای فنی مرتبه بندی می توانید مرتبه مطلب خویش را در گوگل ارتقا دهید .

URL خویش را با به کار گیری از لغات اصلی بی نیاز و قابل قرائت کنید .
چکیده از محتوای فراموش شده شما URL میباشد .بخش اعظم صاحبان تارنما این بخش دارای اهمیت محتوای سایت را رها می کنند .از این مزیت به کارگیری نمائید تا مشاهده کنید که گوگل و کاربران گوگل URL را مشاهده می نمایند .

بجای استفاده از نشانی مجهولی مثل “article-id-175837958 .html,” از نشانی های مناسب به کار گیری کنید تا URL شما قابل فهم باشد .

به عنوان مثال در جستجو "چطور بفهمیم ملون رسیده است؟" (how to tell is a melon is ripe) ، یک عدد از مقالات شاخص دارنده آدرس آشکار و ساده می‌باشد .

چطور
بفهمیم یک ملون رسیده است
این دو مزیت برایSEO فراهم می کند .

اولیه ، گوگل می تواند کلمات مهم را در URL شما پیدا کند ، این به شما اذن می دهد که از مزیت های SEO نسبت به بقیه مقاله ها در به عبارتی دور و بر به کارگیری فرمایید .

دوم، یوزرها بیشتری علاقه مند به کلیک روی URL دارای ارتباط می باشند ، این کلیک های بیشتر روی لینک شما ، نردبان رتبه بندی شما در گوگل می باشند .

ایجاد
توضیحات (meta description) قانع کننده در شرای شما توضیحی برای گوگل ارائه ندهید ، یک قطعه تصادفی از مطلب شما را نشان خواهد داد .

معمولا این مراد شما نمی باشد که پیام و نوشته شما ناقص نشان داده شود ، برعکس ، شما بایستی یک عبارت سفارشی ساخت فرمائید که در نتایج نشان داده شود .

این به تیتر متادیسکریپشن (meta description) شناخته می شود . اینها نتایج کاوش گوگل در مورد بهترین برگر در لندن میباشد ، که در فعالیت نشان می‌دهد چقدر تالیف متادسکرپشن مفید میباشد .

best-burger-in-londen-بهترین
-برگر-لندن
برای مثالی دیگر می توانید نگاهی به مقاله راهنمای قطعی ایجاد صفحه های فرود با نرخ تبدیل بالا بیاندازید .که در آن یک توضیح بدون نقص و روشن برای گوگل متن شده است .

وبسایت
نیل پتل- nail-patel-site
یک منش عالی برای افزودن متا دیسکریپشن برای وردپرس (wordpress) به کار گیری از افزونه yoast SEO می باشد .

شما می توانید با امداد این پلاگین عنوان سئو ، URL(slug) و توضیحات (meta description) را بازنویسی فرمائید .

این افزونه شما را از بیش تر کردن کد های پیچیده به وب سایت مصون می داراست .

edit-post-wordpress-ویرایش-پست-وردپرساین یک رویکرد عالی برای اطمینان از اینست که از بهترین راه و روش برای سئو محتوایی خود و چیدن نتایج بر پایه بازی مطابق با الگوریتم های گوگل استفاده می نمایید .

تصاویر
خود را بهینه کنید یک عدد از روشهایی که اکثر زمان ها نادیده گرفته می شود و در ارتقاء رتبه سایت و مقالات شما مفید می‌باشد ، با صرفه سازی تصاویر به کار گیری گردیده برای موتور جستجو گوگل است .

حتی درصورتی که یک یا دو تصویر در مطلب شما وجود داراست ،برای نتایج سئو بهتر، آنان را باصرفه سازی نمائید .

برایان آیین (Brian Dean) از Backlinko ، دو تا از شایسته ترین راه های بهبود نتایج سئو از طریق با صرفه سازی تصاویر را نشان می دهد .

on-page-seo-سئو
تصاویر
قبلی از آپلود تصویر نام فایل آن را به واژه و کلمه دارای اهمیت محتوا خویش تغییر دهید .

برای خصوصیت Alt تنها یک توضیح خلاصه در ارتباط با ارتباط آن عکس با محتوای خویش بنویسید . این کار در ابزار آپلود عکس وردپرس (wordpress)براحتی قابل انجام میباشد .

این ترفند های کوچک در بازه سکو بندی مقاله‌ها ، مزایای کوچکی به شما در مقابل رقبایتان می دهد .

پیوند
های خویش را بهتر کنید یکی از قویترین راهکار ها در موضوع مرتبه بندی off-page-seo لینکهای مربوط به هر مقاله است .

یکسری راه و روش گوناگون جهت بهبود لینکها وجود دارااست و همگی آن‌ها با ارزشند .

شما می‌توانید با امداد ابزارهای چک سایت نظیر SEO Analyzer ملاحظه کنید دقیقا چگونه می توانید لینکهای خویش را بهتر فرمایید .

محتوای خود را جهت دریافت بک لینک و پیوند (backlinks) ارتقاء دهید .
بهترین منش برای کسب درجه بهتر در نتایج جستجو کسب تعداد متعددی بک لینک و پیوند از منابع متفاوت برای مقاله می‌باشد .

رویه
های مختلفی برای این کار وجود دارااست که ما در اینجا تنها به یک زمینه می پردازیم: افزایش محتوا
یکی از معمولی ترین روشها بر شالوده گفته Red Web Design قراردادن پیوند سایرین در مطلب خودتان می باشد .

8-نکته-سئو
-8-seo-tip
هنگامی که این فعالیت را کردید ، اجازه دهید مالک وبسایت بداند شما آن را زمینه دقت قرار داده اید .

انجام این کار سبب ساز تولید ارتباط در بین شما و صاحب آن سایت می شود و این می تواند سبب به تولید بک لینک و پیوند بطور ارگانیک شود و رتبه شما را بالا می موفقیت .

پیوند
داخلی بیشتری ایجاد کنید یکی از بی آلایش ترین و راحتترین روشها برای بهبود لینکهای یک مطلب ساخت لینک داخلی هست .

در حالیکه راضی کردن سایر افراد به لینک دادن به محتوا شما سخت می‌باشد ، می توانید به راحتی و رایگان به مقالات تارنما خودتان لینک و پیوند بدهید .

بهترین مثال از پیوند دهی داخلی ، تارنما ویکی پدیا هست . برای مثال به برگه Abebe Bikilaدر ویکی پدیا نگاه نمایید . تمام لینکهای داخلی را های لایت کرده ام .

abebe-bikila
-ویکی پدیا
با این کار ، گوگل براحتی می تواند در وب سایت شما بخزد (crawl) و بهترین محتوایی که توصیه می دهید را پیدا نماید .

حتی خوب تر از این ، از لغت ها دارای اهمیت به عنوان انکر تکست( anchor text ) استفاده نمایید و به گوگل بگویید این مقاله ها در چه قضیه ای هستند .پیوند
های شکسته را تصحیح کنید درحالیکه لینکها برای تجربه کاربری عالی هستند و سئو سایت شما را ارتقاء می دهند ، لینکهای شکسته دقیقا برعکس عمل می نمایند .

در صورتی‌که پیوند شما به برگه ای اشاره می کند که دیگر وجود فرنگی ندارد ، شما بایستی سریعا آن را اصلاح فرمایید .

(ارزش آنرا دارااست یاد آوری کنم با تصحیح لینک و پیوند شکسته شما مطلب خود را پیدایش کرده اید و این طراوت پست شما را به ارمغان می آورد .)

البته در اینجا چالش ، پیدا کردن پیوند شکسته است .برای این عمل ابزار رایگان فراوانی وجود دارااست . یکی از آن ها deadlinkcheckerاست . URL خویش را وارد کنید ، اینکه می خواهید کل سایت محاسبه شود یا تنها یک صفحه ، تعیین نمائید و روی آیتم check کلیک کنید .

آنالیز
لینک و پیوند شکسته -broken-link-checking-tool
این ابزار تارنما شما را می خزد (crawl) و لیستی از لینکها و شرایط (statuses) آن‌ها به شما می دهد .

brocken-link-
تحلیل لینک شکسته
این ابزار امکان نظارت تا 2000 لینک و پیوند را بدون‌پول به شما می دهد و مطمئن می شود آنها به مقصد صدق اشاره می نمایند .

برای سایتهای کوچک و میانگین 2000 لینک برای شروع خوب میباشد .

انکرتکست
(anchor text ) ها را خوبتر کنید هر پیوند قابل کلیک چیزی برای گفتن دارااست . اگرچه این یک الگوریتم جايگاه بندی در گوگل نیست ، به کارگیری از لغات کلیدی به عنوان انکرتکست (anchor text ) برای شما یک مزیت میباشد .

این به این معناست که بجای پیوند دادن به یک مقاله با عنا وین "این مقاله" یا "اینجا کلیک کنید" از عبارتی نظیر "نقش برندینگ در سئو" استفاده کنید .

برای این که انکرتکست (anchor text ) خویش را پیدا نمایید ، از ابزارvisiospark به کارگیری کنید .نشانی تارنما خویش را وارد نمایید ، قسمت تست ربات را انجام دهید و روی آیتم Go کلیک نمائید .

Internal__External_links_Checker
- چک پیوند های داخلی و فرنگی سایت
لیست جامعی از لینکها را مشاهده می فرمایید .

ابزار
بررسی لینک و پیوند های داخلی و فرنگی
همه آنهایی که فاقد واژه و کلمه دارای اهمیت می باشند یا این که تعداد کلمات با اهمیت درآنها اندک می‌باشد میبینید . آنها را در مقالات وبلاگ خود تصحیح فرمائید .

لایه های وب سایت خود را با صرفه کنید .
حتی اگر مقاله‌ها شما مرتبه یک باشند ، همچنان محتوا شما می تواند در ذیل نتایج کاوش گوگل باشد . برهان آن لایه ها و ساختار وبسایت شماست .

بر شالوده تحقیقات ، تجربه کاربری یک موضوع نو در سئو است .این بدان معنی است که لایه ها و ساختار تارنما شما برای کاوش و پیدا کردن موضوعات بایستی تا حد ممکن برای کاربر ساده باشد .

بهبود
ساختار سایت
برچسب ها سئو در مشهد ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :

تعداد صفحات : 2

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 49
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : [Ip_Today]
 • آی پی دیروز : [Ip_Yesterday]
 • بازدید امروز : 38
 • باردید دیروز : 9
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 47
 • بازدید ماه : 214
 • بازدید سال : 562
 • بازدید کلی : 562
 • کدهای اختصاصی